Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Projekt sponzoringu Banána

Ono už to možná bude dobrý rok, ne-li víc, kdy jsem měl jeden z mých ztřeštěných nápadů a to, adoptovat si náš kolejní symbol v některé z českých zoo. Už si ani nepamatuji, proč z toho sešlo ale teď je onen nápad zpět a hodlám ho dotáhnout do konce a proto:

Pokud máte zájem se na nápadu podílet, stačí přispět jakoukoliv částkou, ať už 5 nebo 50 korun. Adopce sama o sobě začíná částkou 5 000,-, čehož dle mého názoru nedosáhneme, ovšem je tu další možnost a tou je sponzoring.

Sponzoring začíná na pouhé stokoruně a za to získáme cedulku u Banánova výběhu na 12 měsíců. To už není tak zlé, co vy na to?
V současné době na jezevce v pražské zoo nepřispívá nikdo a už to mě přivedlo na myšlenku dávný nápad dotáhnout do konce. Kdo by měl tedy zájem jakýmkoliv způsobem přispět, nechť se na mě obrátí.

Případné vaše dary mohu přijmout buď osobně na jakémkoliv sraze nebo též složenkou, na účet, či když vás napadne jiný výhodný způsob předání.

Jelikož Carmen též často jezdí na srazy, určitě nebude? proti a bude vybírat také, protože se vidíme poměrně často a do Hradce mám často cestu.

A aby si náhodou někdo nemyslel, že ty peníze pak propiju, tak zde bude uveřejněn seznam dárců, částka a po sponzoringu také nějaký důkaz, že ta a ta částka byla darována právě na Banána.

Závěrem bych ještě rád dodal, že sbírky na Banána se může účastnit kdokoliv bez rozdílu barvy pleti – studenti jiných kolejí, profesoři, občané, kamarádi, známí – nejde o mě, o vás, o žabomyší války ale o nějaký ten dobrý skutek, kterých se dneska už tak moc nevidí.

Za Mrzimor! Za Banána!

 
Forum
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat