Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Nymphadora Lupin - Tonks

Žila v letech 1973 až 2.5. 1998. Jejím otcem byl pan Ted Tonks, mudla, jehož si její matka Andromeda vzala i přes to, že rodina s jejím sňatkem nesouhlasila, což se také stalo hlavním důvodem, proč byla Andromeda vypálena z rodiného gobelínu rodu Blacků, zatímco její sestry Bellatrix a Narcissa tam zůstaly, protože si vzaly kouzelníky z vážených čistokrevných rodů a to Rudolfuse Lestranga a Luciuse Malfoye. Nymfadora byla taktéž vzdálená sestřenice Siriuse Blacka, bratrance její matky a zároveň sestřenice Draca Malfoye, jež byl někdejším nepřítelem Harryho Pottera.


Nymfadora byla již od malinka poněkud temperamentnější dítě, ale to jí jistě sloužilo jen ke cti. Když byla dítě, tak se u ní taktéž projevilo, že je metamorfág, což často a ráda využívala ke vtípkům změny tvaru svého nosu či měnění vzhledu, především barvy vlasů. Když bylo malé Tonks, jak si ráda nechávala říkat, neboť své jméno považovala za příšerné, jedenáct let, tak jí, stejně jako spoustě dalších dětí, přišel dopis z Bradavické školy čar a kouzel. Tak se tedy malá Nymfadora vydala do Bradavic, kde jí Moudrý klobouk zařadil do koleje Mrzimor.


O tom jaké bylo její studium moc nevíme, ale jisté je, že nikdy nebyla jmenována prefektkou, že prý k tomu neměla vhodné vlastnosti. Nicméně ani to, že byla prý poněkud nepořádná a nešikovná, jí nezabránilo v tom, aby se stala bystrozorkou. A to bystrozorkou takových kvalit, že se stala členkou Fénixova řádu, tajného spolku, jež založil Albus Brumbál, někdejší ředitel Bradavické školy. Tento spolek byl založen jakožto seskupení lidí, jež si dali za úkol bojovat proti pánu zla, Voldemortovi. Členy původního Fénixova řádu byli i James a Lily Potterovi, rodiče Harryho Jamese Pottera.


Dle dobových záznamů víme, že Tonks byla přítomna při zajištění bezpečné cesty Harryho Pottera od jeho drahých příbuzných, Dursleyových a to hned dvakrát. Při druhém převozu prý už byla zamilovaná do Remuse Lupina, jež ovšem její lásku nechtěl opětovat, neboť měl strach, že jeho prokletí mu nedovoluje být šťastný. Tím prokletím bylo to, že byl vlkodlakem..Nicméně nakonec se Nymfadoře povedlo Remusovi dokázat že chce být jen s ním a nakonec se tedy vzali a Tonks porodila syna Teddyho, který po matce zdědil to, že byl taktéž metaformágem.


Jejich štěstí ovšem trvalo jen krátkou dobu, neboť již necelý rok po svatbě byli Remus i Tonks zavražděni při bitvě o Bradavice. Nymfadoru, jež skonala v pouhých 25-ti letech, zabila vlastní teta Bellatrix Lestrange. Remuse zabil Antonin Dolohov. A tak skončil příběh této mladé, odvážné, čestné a milé ženy. Ještě musíme zmínit jak to dopadlo s malým Teddym. Byl vychován babičkou Andromedou, jež během války přišla o celou rodinu, neboť i její muž byl zabit. Taktéž si vytvořil blízký vztah k Harrymu Potterovi a jeho rodině, jež měl Harry s Ginny, rozenou Weasleyovou.

 

 
Forum
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat