Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Výprava do podzemí

Dne: 31.3.2013 (11.11.2083)

V onen den jsme se sešli v naší spolce a po chvilce čekání na opozdilce, nahánění hrůzy, jak je podzemí plné démonů, a rozdávání klubíček úderný žlutý tým vyrazil. Účast byla vskutku hojná, a tak jsme se táhli jako štrůdl. Nelze říct, zda na tom byl lépe předvoj, závoj, konec či prostředek, jelikož pavouci si nevybírali a útočili na absolutně všechny. 

Další překážkou posléze byl jakýsi vodní příkop. Naštěstí byl z části zacpaný bahnem, a tak stačilo stisknout nos, obrnit se proti všemu tomu slizkému blé a vše přejít. Následovalo setkání s rarachy, které náš prefekt Arthur vypustil do vzduchu z truhly v podzemí. Jeden prvák se málem rozsekal díky tomu, že ho raraši vynesli do výšek a posléze i pustili. Rarachy jsme nakonec vyřídili a hrdinně před jejich omráčenými maličkostmi prchli.

Poslední zastávkou byl pak výklenek s obrázkem a destičkou. Bohužel jsme nic moc prozkoumat nestihli, jelikož onen hluk, co tak naše potyčka s rarachy udělala, přivedla i našeho školníka. Neměl zrovna skvělou náladu, takže nás vypoklonkoval a zabavil v podstatě vše, co jsme měli. Kromě na papíru obkresleného jakéhosi znaku. Ten byl spolu s popisem události publikován v Bradavičníku.

Diskuze na Mrzimorském fóru.

 
Forum