Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Banán v čokoládě

Banán v čokoládě je kolejním mazlíčkem Mrzimoru. Je v podstatě celý svůj život chován v zajetí, jako malý jezevec byl adoptován tehdejším mrzimorským kolejním ředitelem Peterem Gerhardsenem a od té doby je pravděpodobně nejoblíbenějším obyvatelem koleje. Pochází odněkud ze severských lesů a jeho pohlaví není studentům známo.

Je to klasický představitel svého druhu. Šedožlutavá srst, bílá úzká protáhlá hlava s černými pruhy přes oči a uši, uši jsou však s bílým lemováním. Břicho a krk na spodní straně je tmavší s téměř černou srstí. Tělo je nízké, lehce zavalité, do stran se klínovitě rozšiřující, což je ideální pro život v norách. Malá hlava, zavalité tělo, krátké končetiny i ocas. V kohoutku měří lehce přes stopu. Pohybuje se těžkopádnou plouživou chůzí, někdy jej můžete vidět i jak couvá. Rozhodně neskáče, šplhá jen výjimečně, ale když má možnost, nepohrdne plaváním.

 

Informace v tomto článku obsažené by bez komunikace s ostatními postavami vaše postava v RPG neměla znát. Platí zde princip takzvané Křišťálové stěny.

 
Forum
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat