Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Hepzibah Smith

Tato čarodějka prohlašovala, že je potomkem Helgy z Mrzimoru. Za svého života byla velmi bohatá a sbírala cenné artefakty, což se jí později stalo osudným. V pokročilém věku to byla tlustší dáma, která ráda nosila různé růžové šaty a okolí jí přirovnávalo k tajícímu růžovému dortu.

Nejvíce ceněným majetkem, který vlastnila byl pohár Helgy z Mrzimoru a medailonek Salazara Zmijozela, který za velkou částku koupila od Caractacuse Burkeho.

Během práce v Borgin&Burkes se seznámila s Tomem Riddlem, kterému jednoho dne omylem ukázala ony vzácné artefakty, které si jinak poctivě hlídá a schovává - pravděpodobně i proto, že byla naivní, ješitná a Riddle jí pochleboval o její kráse a povaze. Oči Toma zářily chamtivostí při pohledu na tyto dvě věci a shodou okolností byla o dva dny později Hepzibah nalezena mrtvá ve svém domě. Její smrt zapříčinil neznámý jed v jejím kakau. Zatímco na Toma Riddla nikdy nepadlo podezření, domácí skřítek Hokey, který pracoval u Hepzibah byl zatčen a uvězněn v Azkabanu.

Oba artefakty se později staly viteály lorda Voldemorta.

 

 
Forum
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat