Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Vánoční oslavy

Dne: 10.4. - 13.4.2013 (9.12. - 24.12.2083)

Vánoční svátky na Bradavickém hradě byly opět oslaveny ve formě několika dílniček – ovšem s krycím názvem, neboť tyto svátky měly být dle nařízení odboru Ministerstva kouzel (což si vymyslela milovaná StR) pro vzdělávání zrušeny – a jakýmsi závěrečným překvapením, které pro nás připravila paní ředitelka.

Seminář výroby lepenkových předmětů pro uskladnění studijního materiálu:

Jako první čekal studenty seminář výroby lepenkových předmětů pro uskladnění studijního materiálu pod vedením Olivera a Daciany. Tam si mohli všichni vyrobit z kartonu a tvrdého papíru krabičky různých velikostí, které si nakonec dle libosti dozdobili.

Přednáška o výpočtech nutričních hodnot spojená s praktickou aplikací zjištěných výsledků:

Pod vedením slečny Clarisové si studentíci mohli zkusit, jak se vlastně peče nějaké to vánoční cukroví. Některým to šlo od ruky, někteří potřebovali poradit, nakonec to ale všichni nějak zvládli.

Proškolovací kurz zaměřený na zvýšení hladiny aktinu a adrenalinu během chůze po flexibilních vláknech:

Tento kurz měla na starost dvojice MacKenna a Hroozley. Studenti museli překonat spoustu nástrah ve formě překážkové dráhy (chůze po ledu, lano napnuté mezi stožáry), při které si ovšem užili spoustu zábavy, ačkoliv se nevyhnuli nějakým těm pádům. Jak by taky ne, když je žluto-zelené duo ze vzduchu odstřelovalo plyšovými dárky?

Exhibice:

Překvapení od paní ředitelky ocenili hlavně silnější povahy. Ty slabší z něj mohli být možná trochu vyděšení, neboť spatřili hned čtyři exhibiční zápasy v různých oblastech (šerm Bradavicemi zastupovaný profesorem Weasleyem, přeměňování v Bradavicích hájil profesor Bartimaeus, lektvary a živelná magie, do souboje za Bradavice nastoupila říďa), které si dokonce třikrát vyžádaly pomoc ošetřovatelky. Každopádně překvapení sklidilo opravdu velký úspěch a několik studentů odešlo s pusou dokořán.

 

Diskuze na Mrzimorském fóru.

 
Školní nástěka
PřihlášeníForum
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat