Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Výlet do Prasinek

Dne: 17.4.2013 (28.12.2083)

Skupinka studentů vyrazila z Bradavic do Prasinek, aby se setkali s oním neznámým cizincem. Nejprve zastavili na Náměstí, aby počkali na všechny ty zdržovače, co potřebovali čůrat a podobně.

Během čekání někteří málem dostali infarkt, jelikož se na náměstí ozvaly najednou hned dvě rány označující přemístění. O první mizející dvojici toho morčata mnoho neví, každopádně druhou osobou se ukázala býti Carmen, se kterou se všichni rádi uvítali.

Následovalo další neplánované setkání, kdy skupinu zastavily profesorky Alen King a Veron Fast s žádostí o to, zda by skupinka nemohla fungovat jako odborní konzultanti ohledně Patronova zaklínadla.

Poté, co se ukázalo, že Alen má za patrona kotě a Veron ptáčka, úderný tým vyrazil do Brumbálovy čajovny, neboť primus nějako nevydýchal pohled na bílou kočku. Zde se konečně objevil skřítek Alberico a prozradil, že jeho pána, Alfréda Cerrituse, zaujal náš článek v Bradavičníku. Podle něho kresba, kterou jsme publikovali, měla odkazovat na klášter Lindisfarne (non poznámka: ne že bychom si to ze všech těch dojmů a pojmů pamatovali přesně) a naznačovat první bitvu s Vikingy.

Zároveň projevil zájem o druhou destičku, tou dobou v držení Bradavického školníka. Po nějakém tom okecávání ji studenti nakonec přislíbili získat zpět a za doprovodu Carmen se vrátili do hradu, kde už na ně netrpělivě čekal kolejní ředitel.

 

Diskuze na Mrzimorském fóru.

 
Forum