Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Čajový dýchánek u jezera aneb oslavy Sv. Davida

Dne: 11.5.2013 (1.3.2084)

Svátek patřící Mrzimoru byl řádně oslaven u jezera. Na zamrzlé ploše se odehrávala speciální forma curlingu, kdy místo kamenů sloužily horké konvičky s čajem. Účastníci tedy museli mít z bezpečnostních důvodů rukávky. Pro diváky byl přichystán altánek s pestrou nabídkou čaje a jiného občerstvení, které rozhodně stálo za to zkusit. Vyskytoval se zde totiž i chameleónský čaj s roztomilou vlastností - tomu, kdo ho vypil, nabrala kůže hezkou a jasnou barvičku, až připomínal mimozemšťana.

Celý den zahájili pánové MacKenna a Doodle vysvětlením, o co vlastně půjde. Mnohem víc pozornosti očekávatelně přitáhl Banán v čokoládě, a tak na led nejprve musely vyrazit týmy vedené právě prefekty. První set vyhrálo duo Matt a Bianca (nahradila Valerii uprostřed hry). Mezitím stihlo mnoho profesorů i studentů okusit krásy chameleónského čaje a návštěvníci začali přiznávat barvu.

Další hra se neodehrála. Do čajového království přeci jen dav k večerním hodinám trefil a mohl začít kolotoč nalévání čaje, obsluhování, áchání nad novou barvičkou a řešení hromady důležitých osobních věcí. Večer zpříjemnil fakt, že na klidný pokec se stavila značná část profesorského sboru, Banánek úspěšně somroval pohlazení a/nebo kosil stoly, no a uskutečnil se i pokus oslavit na ledě narozeniny.

Mnozí se rozešli až dlouho po půlnoci, barevní víc než testovací paletky v obchodech. Nejhůř to odnesl Torn A. Duncan, neboť měl puntíky, proužky a střídaly se na něm barvy fuchsiová, tmavomodrá, zelená a oranžová.

 

Diskuze na Mrzimorském fóru.

 
Forum